Soutěž

*** SOUTĚŽ (20. 2. – 6. 3. 2020) *** – UKONČENO

Všem soutěžícím děkujeme za účást. Sledujte naše stránky na Facebooku a neunikne Vám žádná soutěž např. o profesionální fotografie od naší spřízněné fotografky.

Výherkyní poslední soutěže konající se 20. 2. – 6. 3. 2020 na Facebooku je paní Sonička Kulhánková. Gratulujeme! Vyhráváte kompletní kurz Přípravy k porodu.

_____________________________________________________________________________

Vyhrajte kompletní kurz PŘÍPRAVY K PORODU pro Vás či Vaše blízké.  Soutěžte s námi na Facebooku.

Stačí jen „olajkovat“ naše stránky na Facebooku a pod soutěžní příspěvek napsat správnou odpověď na otázku: „Ve spolupráci s jakou institucí pořádáme předporodní kurzy?“

Správnou odpověď naleznete na úvodní straně našeho webu www.porod1.cz.

Nápověda: Místo konání

_________________________________________________________________________

Vyhrává jeden soutěžící, který bude vylosován ze správných odpovědí.

SDÍLEJTE SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK A ZVYŠTE ŠANCI NA VÝHRU. Soutěžící, kteří sdílí soutěžní příspěvek a zodpoví správně na otázku, budou do slosování zařazeni dvakrát.

Tato soutěž není naše první, ani poslední. Stačí sledovat naše stránky na Facebooku. Přidejte si naši stránku a neunikne Vám žádný náš příspěvek.

Předmětem výhry je kompletní kurz Přípravy k porodu, který se skládá z Psychoprofylaktické části, Základů péče o kojence a těhotenského cvičení.

Uzávěrka soutěže bude 6. března 2020. Slosování a zveřejnění výherců proběhne do 16. 3. 2020.

Platnost výhry, respektive možnost absolvovat kurz je 12 měsíců od kontaktování výherce.

Výhra není určena k dalšímu prodeji. Výherce musí po kontaktování pořadateli sdělit, pro koho je výhra určena.

Výhru nelze vymáhat soudní cestou.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou.

Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

V případě výhry v soutěži dovolujete pořadateli zveřejnit Vaše jméno na webu (popř. Facebooku) pořadatele. Konkrétně na porod1.cz/partneri/soutez a www.facebook.com/porod1.cz