Soutěž

*** SOUTĚŽ (5. 2. – 20. 2. 2019) ***- ukončeno

Soutěž byla ukončena a níže uvedeným výherkyním gratulujeme. Všem soutěžícím děkujeme za účast. Určitě to nebyla naše první, ani poslední soutěž, proto nás sledujte na Facebooku.

Výherkyněmi naší soutěže se staly:

  • Kristýna Horká
  • Lucie Škopová
  • Bára Horská

______________________________________________________________________________

Chcete krásné fotky od profesionální fotografky? Soutěžte s námi na Facebooku.

Napište nám do komentáře, jak se jmenuje malý model 😇 na fotografii, a vyhrajte focení s profesionální fotografkou v Hradci Králové.

Správnou odpověď naleznete na FB stránkách naší spřízněné fotografky: Foto Alena Foto dětská fotografka

NÁPOVĚDA: příspěvek na konci listopadu 2018

Vyhrávají tři tipující, které budou vylosované ze správných odpovědí. SDÍLEJTE SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK A ZVYŠTE ŠANCI NA VÝHRU. Soutěžící, které sdílí soutěžní příspěvek a odpovědí správně na otázku, budou do slosování zařazeny dvakrát.

Tato nesoutěž není naše první, ani poslední. Stačí sledovat náš Facebook. Přidejte si naši stránku a neunikne Vám žádný náš příspěvek.

  • TĚHOTENSKÝ KURZ: Příprava k porodu – ZDRAVIS → www.porod1.cz
  • FOTOGRAFKA: Alena Boháčová → Foto Alena Foto dětská fotografka

Předmětem jedné výhry je 5 fotografií (focení dětí a těhotenské focení v ateliéru, rodiny s dětmi po domluvě s fotografkou) od profesionální fotografky Aleny Boháčové. Nafocení většího množství fotografií je možné s doplatkem. Podrobnosti a kontakt na www.fotoalenafoto.cz.

Uzávěrka soutěže bude 20. února 2019. Slosování a zveřejnění výherkyň proběhne do 10. 3. 2019.

Termín focení bude určen fotografkou a není možné jej odkládat na pozdější dobu (např. na vyšší stupeň těhotenství).

Výhru nelze vymáhat soudní cestou.

Předmět výhry může být upraven na základě aktuálních podmínek pro fotografování.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou.

Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

V případě výhry v soutěži dovolujete pořadateli zveřejnit Vaše jméno na webu (popř. Facebooku) pořadatele. Konkrétně na porod1.cz/partneri/soutez a www.facebook.com/porod1.cz