Soutěž

 

*** SOUTĚŽ o exteriérové focení na Facebooku ukončeno ***

 

Všem soutěžícím děkujeme za účast. Určitě to nebyla naše poslední soutěž, a proto stačí sledovat náš Facebook.

Při zapnutém upozornění Vám neunikne žádný náš příspěvek.

 

SOUTĚŽ UKONČENA

Chcete se nechat zdarma vyfotit profesionální fotografkou v exteriéru města Hradce Králové? Stačí, když do komentářů pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku (ZDE) napíšete, zda máte raději fotografie z interiéru či exteriéru? Můžete napsat i důvod Vašeho výběru.

5 výherkyň bude vylosováno z těch, které se zapojí do soutěže okomentováním tohoto soutěžního příspěvku na Facebooku. Šance na výhru můžete zvýšit. Pokud se stanete fanouškem naší stránky, dostane se Vaše jméno do slosování dvakrát. Fotografování je určeno zejména pro těhotné ženy, páry s malými dětmi apod. 

Předmětem jedné výhry je 5 fotografií od profesionální fotografky Aleny Boháčové. Nafocení většího množství fotografií je možné s doplatkem. Podrobnosti a kontakt na www.fotoalenafoto.cz.

Každá maminka může vyhrát pouze jednou. Při vylosování jejího jména podruhé se losuje jméno jiné účastnice soutěže.

Termín focení bude určen pořadatelem soutěže a není možné jej odkládat na pozdější dobu (např. na vyšší stupeň těhotenství).

Uzávěrka soutěže bude 19. července 2017. Slosování a zveřejnění výherkyň proběhne do konce července 2017.

Výhru nelze vymáhat soudní cestou.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra Výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou.

Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

V případě výhry v soutěži dovolujete pořadateli zveřejnit Vaše jméno na webu (popř. Facebooku) pořadatele. Konkrétně http://porod1.cz/partneri/soutez/