Soutěž

 

*** SOUTĚŽ o focení probíhá na našem Facebooku ***

Chcete se nechat zdarma vyfotit profesionální fotografkou? Stačí, když do komentářů pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku (ZDE) napíšete svůj tip, a to kolik dní bylo malému Liborkovi na fotografii v den focení? 

Vyhrávají tři tipující (ženy), které budou nejblíže k správné odpovědi. V případě shody nejpřesnějších tipů bude o vítězi rozhodnuto losem. Každý soutěžící může tipovat pouze jednou. Fotografování je určeno zejména pro těhotné ženy, páry s malými dětmi apod. 

Tato nesoutěž není naše poslední. Stačí sledovat náš Facebook. Při zapnutém upozornění Vám neunikne žádný náš příspěvek.

Předmětem jedné výhry je 5 fotografií od profesionální fotografky Aleny Boháčové. Nafocení většího množství fotografií je možné s doplatkem. Podrobnosti a kontakt na www.fotoalenafoto.cz.

 

Termín focení bude určen fotografkou a není možné jej odkládat na pozdější dobu (např. na vyšší stupeň těhotenství).

Uzávěrka soutěže bude 25. března 2018. Slosování a zveřejnění výherkyň proběhne do 15. dubna 2018.

Výhru nelze vymáhat soudní cestou.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou.

Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

V případě výhry v soutěži dovolujete pořadateli zveřejnit Vaše jméno na webu (popř. Facebooku) pořadatele. Konkrétně http://porod1.cz/partneri/soutez/