Soutěž

 

*** SOUTĚŽ konající se 15. 3. – 25. 3. 2018*** – SOUTĚŽ UKONČENA

Všem soutěžícím děkujeme za účast a níže uvedeným výherkyním gratulujeme. Určitě to nebyla naše poslední soutěž, a proto stačí sledovat náš Facebook. Při zapnutém upozornění Vám neunikne žádný náš příspěvek.

Správná odpověď na soutěžní otázku byla 9 dní. Ze správných odpovědí byly vylosovány tyto uživatelky Facebooku:

  • Martina Havlíková
  • Kačenka Píšová
  • Petra Raimová Luštincová

Milé maminky, výherkyně, pro Vaši výhru nás kontaktujte, prosím, na Facebooku nejpozději do 30. dubna 2018. Po tomto termínu výhra propadá.

 

SOUTĚŽ UKONČENA

Chcete se nechat zdarma vyfotit profesionální fotografkou? Stačí, když do komentářů pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku (ZDE) napíšete svůj tip, a to kolik dní bylo malému Liborkovi na fotografii v den focení? 

Vyhrávají tři tipující (ženy), které budou nejblíže k správné odpovědi. V případě shody nejpřesnějších tipů bude o vítězi rozhodnuto losem. Každý soutěžící může tipovat pouze jednou. Fotografování je určeno zejména pro těhotné ženy, páry s malými dětmi apod. 

Tato nesoutěž není naše poslední. Stačí sledovat náš Facebook. Při zapnutém upozornění Vám neunikne žádný náš příspěvek.

Předmětem jedné výhry je 5 fotografií od profesionální fotografky Aleny Boháčové. Nafocení většího množství fotografií je možné s doplatkem. Podrobnosti a kontakt na www.fotoalenafoto.cz.

 

Termín focení bude určen fotografkou a není možné jej odkládat na pozdější dobu (např. na vyšší stupeň těhotenství).

Uzávěrka soutěže bude 25. března 2018. Slosování a zveřejnění výherkyň proběhne do 15. dubna 2018.

Výhru nelze vymáhat soudní cestou.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou.

Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

V případě výhry v soutěži dovolujete pořadateli zveřejnit Vaše jméno na webu (popř. Facebooku) pořadatele. Konkrétně http://porod1.cz/partneri/soutez/